Jdi na obsah Jdi na menu
 


Želvy ninja 2003

4. 12. 2015

1x1.

3x22.Rararelní svět část 1

 

Příběh se odehráva v New Yorku, přesněji v kanálech tohoto rozsáhléhé města. Přesuneme-li se hlouběji do minulosti, začíná příběh v domě mistra Yoshiho a jeho krysího miláčka Třísky. Mistr Yoshi je mistrem starodávného a velice cenněného umění v Japonsku, uměním ninjitsu. Malá krysa v kleci napodobuje jeho umění při tréninku.Yoshi má plno nepřatel, protože je mistrem umění, který každý žák obdivuje a rád by se mu vyrovnal. Yoshi však ukrývá jisté tajemství, které zároveň i chrání a s ním i jisté bytosti, které se však Oroku Saki alias Trhač snaží zničit. Jenže Hamato Yoshi je věrný svým závazkům a tajemství brání do posledního dechu, proto se ho Trhač jednoduše zbavuje.

Tříska poté utíká z domova do kanálu, kde objeví čtyři želví mláďata. Osud tomu tak chtěl, že jednoho dne najde malé želvy namočené ve zvláštní tekutině a pokouší se je očistit a sám se tak potřísní radioaktivní látkou. Od té doby už nic není jako dřív.

S přibývajícími roky se z malých želviček stávají ohromní mutanti a z malé krysy se nyní vyvinul velice inteligentní učitel a milující otec pro naše čtyři hrdiny.

Nyní už je jen na nich, jak se vypořádají s narůstajícím nebezpečím a jestli vůbec dokáží čelit všem nástrahám, které jim osud připravil. Trhač je totiž mnohem lepší a mnohem nevyzpytatelnější. On však není jediným nebezpečím, které na naše kanálníky ve velkolepém městě čeká...

Raph and Master Splinter

gratulace

Turtles