Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karai

11. 10. 2015

Oroku Karai (narozený Hamato Miwa) je antagonista, který se stal protagonistou Dospívající mutant Ninja Turtles. Ona byla původně biologická dcera  Tříski.(2012) 16 léta mistr kunoichi,je přijatá do klanu foot od Trhače jako svou dceru až do jejího objevu svou pravdu zná ko pravý otec je Tříska.Ona je zmutovaná na hada.

Character-detail-Karai2

Rodina:Tang Shen (zesnulá matka),Tříska (biologický otec),Leonardo,Raphael,Donatello,Michelangelo (adoptivní bratři) Trhač (adoptivní otec)

Přezdívky:Hamato Miwa (původní název), Oroku Karai (adoptivní název), Harmony

Karai LRG

Karai Mutant B

Vlcsnap-2015-07-17-12h17m59s178

Zbraň

Dýky a Tanto (meč) tesáky had hlava ručičky, oslepující prášek, vrhacích hvězdic, oslepující jedu, ocas a hlavu na překvapivých útoků, rukavice, špičatý boty

 Karai je jako spousta teenagerů rebelka, nesnáší autority a je umanutá. Trhač ji adoptoval za svou dceru a vycvičil ji v jednu z nejtvrdších nindža bojovnic v Japonsku, ale Karai má o ninjutsu své vlastní představy. Jsou si zvláštním způsobem velmi blízcí s Leonardem.

Osobnost: Na rozdíl od svých předchozích inkarnací, Karai je zobrazen jako vzpurný teenager. Vždycky Zdá se, že nyní mají svobodu, aby své vlastní chyby a způsobit potíže. Karai mohou být závažné, když potřeboval být a občas touží vědět, co se děje v jejím okolí před provedením krok, že ona sama nebo její bývalý klan mohl později litovat. To může být uvedeno několikrát, například, když narazili na Kraang a rozhodl se krátce spolupracovat s želvy, aby zabil několik robotů. Ona má teď odhalil pravdu o svém skutečném rodiny a ona prý "změnil stranu". 

Tumblr nstrbocHiQ1ub63avo2 1.280

Karai 

Adoptivní dcera Oroko Sakiho, Trhače, který ji našel v opuštěném japonském městě coby malé a chudé děvčátko. Vzal si ji k sobě a vycvičil ji v ninjutsu, bušidó a japonské etiketě. Karai k němu velice vzhlíží a vidí v něm svůj vzor. 

Jakmile v New Yorku vypukne válka gangů, zčistajasna se objeví na scéně jako postava, která navrhuje želvám, že sjedná pořádek, což se neobejde bez urputných zápasů. Zde se také poprvé setkává s Leonardem, což vyústí ve velice zvláštní vztah. Karai, stejně jako Leonardo, má totiž velký smysl pro čest a mravní zásady, a snaží se ho přivést na myšlenku, že Trhač není jen nelítostný zabiják, ale také odvážný a chápavý člověk. Několikrát už Leonardovi zachránila život, jelikož ho nebyla schopná zabít - v jednom díle to sice vypadalo, že ho omylem probodla, Leonardo se však uzdravil. Karai však od prvního setkání s Leonardem neustále váhá mezi dvěma stranami - často se nachází v bezvýchodné situaci, z níž vedou jen dvě cesty: buď následovat svého mistra a slepě poslouchat jeho rozkazy, nebo se stát nezávislou, pomoci svým přátelům a doufat, že za to nepřijde o hlavu. V pozdějších epizodách už se želvami vyloženě spolupracuje. 

Karai

 Karai je postava, která se v TMNT 2003 vyskytuje v době, kdy má již Stockman robotické tělo a je válka gangů. Její minulost je zahalena tajemstvím - víme jen to, že ji Oroku Saki našel v opuštěném městě coby malé, chudé děvče. Vzal si ji k sobě jako svou adoptivní dceru a vycvičil ji v umění ninjutsu - takže to vypadá, že je úplně stejná jako on. Je tu ale háček - Karai je čestná, narozdíl od Trhače, který bojuje pěkně nečestně. To je zpočátku její největší slabina. Používá dvě katany a nosí červenou pásku. Když Trhač na chvíli padne, stane se velitelkou klanu Foot, Leonardovou přítelkyní a želvám pomůže zjednat klid. Její čest sice zachránila Leonardovi život, ale zato se snaží pomáhat Trhačovi v jeho obrození. Naposledy se v dabovaných dílech objeví, když odletí z vybuchlé lodi vrtulníkem a zachrání Trhače, který spadl do vody. Je to - alespoň v dabovaných dílech - postava, která neustále váhá mezi dvěma stranami.


Karai nosí červenou pásku a její nejčastější zbraň jsou dvě katany, je ale schopna bojovat téměř s čímkoli. Je nositelkou pečetě Foot klanu a po Trhačově pádu se na chvíli stává vůdcem klanu, když jí jednotka elitních nindžů přísahá poslušnost.