Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michelangelo (Majki)

24. 2. 2014
Michelangelo
 
Věk
V různých seriálech se liší
Pohlaví
Muž
Druh
Želví ninja
Titul
Ninja, Želvomen, nejlepší bojovník multivesmíru
Karma
Kladná
Autor
Yoshikatsu Kasai, Kevin Eastman, Peter Laird
Hraje
Greg Cipes, Wayne Grayson
Blízcí
  Leonardo,Raphael,Donatello,Mistr Tříska
Výskyt
  Želvy ninja
 

Michelangelo (obvykle Miki) je nejmladší z bratrů. Stejně jako ostatní ho mistr Tříska pojmenoval po malíři. Používá dvojici nunčaků. Dříve býval se svými bratry naprosto obyčejnou želvou. Jednoho dne se však nevědomky napili jakési radioaktivní tekutiny, která je proměnila v mutanty, jaké je známe dnes.
 

Vzhled


Jeho zelená kůže je po Raphaelově nejtmavší. Krunýř je větší než jeho tělo a je světle zelený. Na rukou má tři tlusté prsty, na nohou dva. Pokud na očích nemá svůj oranžový šátek, jsou bílé s černými panenkami, po nasazení jsou čistě bílé. Mezi ním a jeho bratry není výškový rozdíl, všichni téměř stejně vysocí jako průměrný člověk. Na obou stranách nunčaků má obvázaný oranžový šátek.

 Charakter


Miky je vtipálek. Jeho zásoba vtipů je ohromná, udržuje jimi v dobré náladě celou partu. Jeho oblíbený bojový výkřik je cowabunga.
Je největší strašpytel. Hrozně rád provokuje Raphaela. Je to on, kdo často panikaří. Často dokáže být docela tvrdohlavý. Nenávidí když ho někdo přehlíží, občas je i rizikové před ním používat slova jako je pizza, pudink, koláč nebo řízek. Poté pořád chce, aby mu to někdo naservíroval. Je nejspíš nejméně soběstačný, i přesto to je často on, kdo zachrání situaci. Rád trénuje, ale ještě raději sedí u televize s popcornem. Má největší ideály a touží být hrdinou, ne ninjou v pozadí. Jeho oblíbená barva je oranžová. Stejně jako ostatní je teenager, ale chová se nejvíce jako dítě. V  Žel nija v 2012 je hloupý. 

Miluje společenský život, kanadské žertíky a je to mistr nunčaků - takový je Mikey. Je to mistr nindža, ale pořád má dojem, že je za bratry až ten druhý. Aby to maskoval, snaží se bratry rozesmát a oni se smějí - dost často jemu.

Bojové schopnosti

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Nunčaky jsou ze zbraní, které používá on a jeho bratři a si nejhůře ovladatelné, ale Miky je ovládá skvěle, je s nimi druhý nejrychlejší. Jeho nejsilnější zbraní je právě jeho strach, který dokáže přeměnit v odvahu. Je fyzicky třetí nejsilnější. I tváří tvář mocnému nepříteli, jako je Trhač, vždy vymyslí vtip.

Rád jezdí na skateboardu a kouká na horory.

 
Mistr v ovládání zbraně jménem Nunchaku, věčný jedlík pizzy, vtipálek a opravdová pohodová osobnost. Jezdí rád na skatu a ostatní bratry a senseie Třísku drží stále v dobré náladě svými vtípky. - :::(((uzivatel/holotrop/::HoloTrop)) 
Zbraně: Nunchaky
Oblíbená barva: Oranžová
Zájmy: Bruslení, Surfování, Video hry, Legrace:-)
Oblíbená hudba: Rap, Techno, Surf,
Přezdívka: Mike, Mikey
Oblíbené jídlo: Žertujete??? PIZZA!!!
Oblíbená kniha: ,, Kde jsou divoké věci" by Maurice Sendak
 Michelangelo je rozhodně typ veselé želvy, která svou temperamentní povahou oživí i tu nejvážnější situaci. Nenechá se zviklat, ani odradit od své optimistické nálady sebemenším nebezpečím. Oplývá velkým smyslem pro humor a i jeho ne příliš vážné rušné připomínky dávají podmět k nápadům Donatella. Přesto přeze všechno je vynikajícím bojovníkem zapáleným pro věc s velkým nadšením v srdci. Nechybí mu odhodlání, všímavost a láska ke svým bratrům. Hýří však velkou fantazií, kterou čerpá z jeho oblíbených činností - čtení komixů, hraní videoher a dívání se na televizi. Není poté však údivem, že lze Michelangela snadno vyděsit. Jeho nejpoužívanější hlášky jsou "cool" a "cowabunga".
Výsledek obrázku pro rise of the teenage mutant ninja turtles  wikia
Obrazek
Photobucket
me00004555502.jpg tmnt-michelangelo.png michelangelo-teenage-mutant-ninja-turtles.jpgtmnt_ss13_mike_002_cgi.jpg