Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pěší voják/Footbot/Victor

9. 2. 2016

 

Pěšáci, je název nindža klanu, který Trhač ještě jako mladý muž kdysi ovládl. Přeměnil je na bezmála neporazitelnou hordu lupičů. Bleskovými a tichými útoky si udržující kontrolu nad japonským podsvětím.

 

Rootický pěší nindža/Footbot:Footboti vypadají stejně jako Pěší vojáci, ale uvnitř jsou to roboti a jsou mnohem silnější a rychlejší. Vytvořil je Krang pro Trhače a jsou naprogramováni na 900 různých stylů bojového umění. Bojovat s nimi znamená jen zas o něco zlepšit jejich schopnosti. Nakonec se tihle roboti sami natolik upgradují, že získají paže navíc, které jsou rovnou vyzbrojené meči, srpy a řemdihy na řetězech kolem zápěstí

 

Victor byl po většinu svého života typický Newyorčan - jednou natočil želváky na svůj mobil a obrázky prodával tomu, kdo zaplatil víc, až ho nakonec zajali Krangové, kteří ho "žádají" o ty fotky pro své vlastní účely. Na scénu se dostaví želvy, aby zabránily zveřejnění fotek, a Victor je při tom nedopatřením přemutovaný na člověkopavoučího hybrida - Spidera Byteze, násobně silnějšího a dovedného ve spřádání sítí.